HR INFOSÜSTEEMIDE VALIK JA RAKENDAMINE - 23. november 2016

KOOLITUSED

Kommenteeri
Koolitus personalivaldkonna juhtidele ja spetsialistidele IT-st ja vastupidi. Kuidas hankida HR valdkonnas infosüsteeme ning kuidas suhelda teenusepakkujatega. Kuidas teha õiged valikud toodete vahel ning põhjendada kulusid juhtkonnas. Kuidas viia HR valdkonna IT projekt läbi probleemideta ja kommunikeerida muudatusi organisatsioonis.

   

Kellele?


Personalivaldkonna juhtidele ja spetsialistidele
, kes vajavad struktuurset sissejuhatust valdkonda, otsivad paremaid tööriistu, seisavad juurutuste lävel või tahavad parandada oma koostööd seniste IT partneritega. Sul ei pea olema eelnevaid IT teadmisi või infosüsteemide juurutamise kogemusi - koolituse eesmärk on anda Sulle ülevaade personalitööga seotud infosüsteemidest ja võimalustest. Koolitus aitab Sinul saada paremaks või olla parem partner oma organisatsioonile või välisele IT partnerile,  põhjendada juhtkonnale investeeringuvajadusi, hoida kokku arendusteks kuluvat raha, koostada paremaid hankedokumente, saada aru, mis on võimalik ja mis ei ole ja teha paremaid otsuseid. Koolitus aitab sul edaspidi paremini juhtida ja planeerida rakendusprojekte ning kommunikeerida nendega seotud muudatusi oma organisatsioonis. Samuti saad ülevaate HR tehnoloogiate valdkonnast ja trendidest, Eesti turuülevaate ning erinevate HRtech tootegruppide võtme-omadustest.
  
IT juhtidele, spetsialistidele või hankejuhtidele, kes puutuvad kokku HR valdkonna tarkvara hankimise või rakendamise projektidega. Näitame sulle HR valdkonna erinevaid teenuseid, võimalusi integratsioonide loomiseks ja lahenduste ostmisel paindlikkuse saavutamiseks. Aitame Sul olla parem partner oma organisatsiooni või kliendi Personalijuhile ning mõista ka tema muresid. Kindlasti osale koolitusel, kui sul on oma organisatsioonis määrav roll ka personalivaldkonna lahenduste valikul - aitame Sul aru saada valdkonna spetsiifikast ning võimalustest ja samuti oskad paremini kaasa rääkida juurutusprotsessides.

Aeg: 23. november 2016
Lisainfo: Karoliina Ranne - karoliina@hrconf.com | +372 58 055 787

Teemad:


1) Personalivaldkonna infosüsteemide kujunemine ja võrdlus

2) Kolm viisi, kuidas mõelda IT-st ja HR valdkonna süsteemidest
3) Valdkondlikud HR infosüsteemid ja nende eripära
Personalihaldus, palgaarvestus, töö planeerimine ja aja arvestus, eesmärgistamine, talendijuhtimine, koolitamine, värbamine ja testimine
4) HR infosüsteemide valik ja eelarvestamine
5) Hangete korraldamine ja riskide maandamine
6) Rakendusprojektide läbiviimine ja rollid projektis
7) Kommunikatsioon, koolitus ja muudatuse juhtimine

Koolitusega kaasneb lõuna ja kohvipausid. Iga koolitatav saab kaasa töövihiku. 

Tahan koolituse sisust ja koolitajatest rohkem teada!
Tellin PDF formaadis tutvustuse ja lisainfo oma e-postile:

Lisainfo: Karoliina Ranne |  karoliina@hrconf.com | +372 58 055 787
Üles | Kellele | Teemad | Koolitajad | Osalen! | Aeg ja koht


Koolitajad:

Karl Laas Vladimir Jelov
Karl juhtinud suuri avaliku teenistuse tehnoloogia projekte. Ta on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Kirglik HRTech fänn ja propageerija.

Loe edasi...
Vladimiril on rohkem kui 15 aastat kogemust tarkvara äris ja üle poole sellest ajast on ta tegelenud personalitöö süsteemidega. Ta on tarkvarakonsultatsiooni firma Business Software Partner asutaja.

Loe edasi...


Aeg & koht:

Osalen!

*Kohtade hulk on piiratud*
Hind ühele osalejale: 
195 € + KM


RAHA TAGASI GARANTII !
* * *  Raha Tagasi Garantii tähendab, et maksame Sulle koolituse raha täielikult tagasi, kui sa ei saanud koolitusel midagi kasulikku.
* * *
 Hind sisaldab kohvipause ja koolitusmaterjale  * * *  2 ja enam osalejat samast organisatsioonist hinnasoodustus  10% * * * Üle 4 osaleja - küsi eraldi pakkumist
* * * Tühistamine kuni 4 päeva enne koolitust - tagasimakse 50% ulatuses * * * Koolituse ärajäämine koolitajast mitteoleneval põhjusel - piletiraha tagastus kuni 70% ulatuses, koolituse aega on võimalik kuni kuu aja ulatuses muuta eesmärgiga tagada parem täituvus.Lisainfo ja küsimused või sooduskood:

Lisainfo: Karoliina Ranne @  karoliina@hrconf.com | +372 58 055 787

Lisa kommentaar

Email again: