Kommenteeri

Karl Laas

Karl on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Ta on üks HRCONF konverentsisarja asutajatest. 
Karl on pühendunud inimeste arendamise, juhtimise ja personalijuhtimise tehnoloogiate fänn. Ta on sage külaline rahvusvahelistel HR tehnoloogia üritustel. Võib öelda, et idee luua HRCONF ongi sündinud Amsterdamis, Londonis ja Pariisis, külastades üritusi nagu HRTech world või Learning technologies.

Karl on ka blogija ja HRTehnoloogiate eestkõneleja. Ta on avaldanud artikleid nii PersonaliPraktikus kui erinevates blogides, mida on kajastatud ka valdkonna portaalis personaliuudised.ee.

Karl on ka Eesti oma inimeste arendamise keskendunud start-upi Upsteem.com asutaja ja tegevjuht. Upsteemis vastutab Karl konsultatsiooniteenuse, äri arendamise ja IT ning müügi vahelise koostöö toimimise eest.

Erialalt on Karl jurist ja töötanud avalikus sektoris mitmetel juhtivatel ametikohtadel Justiits- ja Siseministeeriumis. Muuhulgas on Karl olnud E-toimiku projektijuht ning viinud läbi maavalitsuste raamatupidamise tsentraliseerimise. Karl on pälvinud nii sise- kui rahandusministri aukirja Siseministeeriumi haldusalas Euro juurutamise eest.

Loe täpsemalt:
https://www.linkedin.com/in/karl-laas-7565a517

Lisa kommentaar

Email again: