Kommenteeri

Kaia Tammekänd

Kaia Tammekänd jpg

Kaia on ehe hea teeninduse entusiast. Hariduselt psühholoogiasugemetega teenindusjuht. Kaia on töötanud praktiseeriva teenindajana toitlustuses, panganduses ja kaubanduses, võitunud Eesti ja Tartu parima teenindaja tiitli, töötanud üle 7 aasta käsikäes Heateenindus.ee organisatsiooniga, aitanud teisi Eesti parimaid teenindajaid valida ning olnud tegev ka konverentsikorralduses sh HRCONF konverentsi loojate tiimis.

Tebo õpiveeb, kliendijuht 2017 -

Täna on Kaia Tebo õpiveebi kliendijuht ning toetamas Eesti üldhariduskoolide õpetajaid nende digipädevuste arendamisel. Eesmärk on muuta õppimine õpilastele veel huvitavamaks ning toetada õpetajaid kaasaegsete ja haaravate interaktiivsete õppematerjalide loomisel ja leidmisel.  

Lisaks sellele on Kaia kirglik õppija ja elukestva õppe fänn. Sama kirglik on Kaia ka teiste inimeste arengutee toetamise osas. Kaiale meeldivad süsteemid ja struktuurid, lihtsus ja mängulisus - just selline peaks õppimine elukestvalt ka kulgema. 

Olles olnud õpetaja ja koolitaja rollis, tõdeb Kaia täna, et kui aastaid tagasi oleks tal käepärast olnud nii lihtsalt ja mugavalt kasutatav keskkond õppematerjalide loomiseks, ja teadmiste testimiseks, nagu Tebo seda on, siis oleks ta tehtud “käsitöö” pealt hulga tunde kokku hoidnud. 

HRConf, konverentsi projektijuht 2013 - 2014

HRConf on uut tüüpi juhtimisele ja inmeste arendamisele pühendatud konverents, mille juures oli väga suure tähelepanu all ka juhtimises kasutatvad tehnoloogiad. Konverentside raames toimus ligi 50 eraldiseisvat üritust. Muuhulgas olid kaasatud tipp-esinejad nagu Elmar Vaher (Eesti Politsei tippjuht) ja Tiit Paananen (endine  SKYPE tegevjuht) ja mitmed teised. Kaia koordineeris konverentsi aastatel 2013 ja 2014.

Loe täpsemalt:
https://www.linkedin.com/in/kaia-tammek%C3%A4nd-3394b021/


Lisa kommentaar

Email again: