Kaia Tammekänd

Kaia Tammekänd jpg

Kaia on ehe hea teeninduse entusiast. Hariduselt psühholoogiasugemetega teenindusjuht. Kaia on töötanud praktiseeriva teenindajana toitlustuses, panganduses ja kaubanduses, võitunud Eesti ja Tartu parima teenindaja tiitli, töötanud üle 7 aasta käsikäes Heateenindus.ee organisatsiooniga, aitanud teisi Eesti parimaid teenindajaid valida ning olnud tegev ka konverentsikorralduses sh HRCONF konverentsi loojate tiimis.

Loe lisaks

Vladimir Jelov

Vladimir on üle 10 aasta müünud IT tarkvara, aga nüüd keskendub ta rohkem vajaduste väljaselgitamisele ja tööriistade valimise nõustamisele. Kuna tema müügi portfellis on läbi aegade olnud tööriistu pea kõikidest valdkondadest – majandustarkvara, andmebaasid, analüütika, personalijuhtimine ja palgaarvestus, mõistab ta väljakutseid, mis kliendil tööriistade valikul võib tekkida. Viimasel ajal on ta hakanud huvituma ennustatava analüüsi vastu ning ta uurib viise, kuidas see saab parandada personalipoliitikaid ja juhtimist organisatsioonides. 
Loe lisaks

Karl Laas

Karl on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Ta on üks HRCONF konverentsisarja asutajatest. 
Karl on pühendunud inimeste arendamise, juhtimise ja personalijuhtimise tehnoloogiate fänn. Ta on sage külaline rahvusvahelistel HR tehnoloogia üritustel. Võib öelda, et idee luua HRCONF ongi sündinud Amsterdamis, Londonis ja Pariisis, külastades üritusi nagu HRTech world või Learning technologies.

Loe lisaks