Kellele ja miks?


24. jaanuaril 2017 ilmus "Personalivaldkonna infosüsteemid", mis on esimene eesti keeles ilmunud valdkonnale täielikult pühendatud ülevaade-teos. Esitatud teemasid ei ole kogumina käsitletud üheski varasemalt Eestis ilmunud käsiraamatus.
Raamat on kirjutatud kerges ja loetavas stiilis valdkonna sissejuhatuse ja ülevaatena, mis on loetav ja arusaadav nii spetsialistile kui ka üliõpilasele. 
Raamatust saab igapäevaselt kasu:
Praktiseeriv personalijuht
või tippspetsialist ostab selle raamatu, et olla valdkonnaga laiemalt kursis mitte ainult läbi müügimeeste jutu. Ka selleks, et lugeda vajaduspõhiseid kokkuvõtteid erinevatest tehnoloogiavaldkondadest. 
Kogemustega personalijuht ostab selle raamatu, et ennast kurssi viia aktuaalsete tehnoloogia teemadega, mida ta ükshaaval internetist otsida ei jõua ning millega tegelemist ta ei saa oma alluvatele lõpuni delegeerida.
Noor personalispetsialist ostab selle raamatu, sest ta ei tea, kust ta peaks alustama, kui tal on vaja hankida uus tööaja arvestuse süsteem või muid teenuseid.
Personalivaldkonna tudeng ostab selle teose, kui ta tahab ennast valdkonnaga kurssi viia või kasutab ta seda raamatut õppeprogrammi osana. 
IT juht ostab selle raamatu personalijuhile kingituseks et neil oleks edaspidi lihtsam koostööd teha IT projektide juhtimisel ja süsteemide rakendamisel. Sama kehtib ka teistpidi. 
Tegevjuht ostab selle raamatu personalijuhile kingituseks.

Katri Delimoge, CIPD
HCD (Human Capital Development) Services OÜ
www.hcd.ee
"Personaliprofessionaalina otsin ma pidevalt viise oma igapäevase tegevuse efektiivistamiseks, suunates pilgu proaktiivselt tulevikku ja väärtustades miskit, mis on asendamatu – minu enda ja teiste aeg. Tänu tandemi Karli ja Vladimiri tänuväärsele tööle on mul täna võimalik saata oma senine armas põhikaaslane Excel väljateenitud pensionile, ning jätta Interneti-avarustes võõrkeelsete valdkonna-põhiste süsteemide kohta info otsimine eilsesse, sest antud raamatus olen leidnud endale asjaliku nõuandja – stiililt kergesti hoomatav, ülevaatlik ning asjakohast infot koondav teos pakkus mulle nii „ahhaa“ momente kui ka praktilisi nõuandeid. Ja eriti tore on seegi, et see tarkus on nüüd (esmakordselt) saadaval ka eesti keeles!"  

Teemad


I Sissejuhatus personalivaldkonna infosüsteemidesse – kujunemine, liigitamine, tehnoloogia ja personalijuhtimise ühisosad, tehnoloogilised võtmekontseptsioonid;

II Eri valdkondade süsteemide ülevaated – personaliarvestus, palgaarvestus, värbamine, talendijuhtimine jne. Iga valdkonna kohta liigendus: Miks ja millal peaks kasutama antud lahendusi, baastaseme funktsioonide kirjeldus, kesktaseme funktsioonide kirjeldus, tipptaseme funktsioonide kirjeldus, võimalikud rakendusprobleemid, Google otsisõnad.

III Tehnoloogia valik ja rakendamine – kuidas põhjendada investeeringuid juhtkonnale, kuidas hankida lahendusi, millest koosnevad tavaliselt hinnapakkumised ja miks? kuidas kirjutada lähteülesannet ja osaleda IT projekti juhtimises, kuidas teostada liidestusi?

IV Eesti HRIT turu ülevaade – teenusepakkujate valdkonnad ning teenuse kasutatavuse uuringu tulemused; Eesti HR valdkonna start-up-id.
V Lisades tuuakse igapäevaselt praktiliselt kasutatav sõnaraamat ja kasutatud kirjanduse loetelu.

Tahan saada täpsema ülevaate raamatu sisukorrast! 
Tellin PDF formaadis tutvustuse ja lisainfo oma e-postile:

Lisainfo: Karl Laas |  karl@hrconf.com | +372 53468213

Autorid:

Karl Laas Vladimir Jelov
Karl on juhtinud suuri avaliku teenistuse tehnoloogia projekte. Ta on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Kirglik HRTech fänn ja propageerija.

Loe edasi...
Vladimiril on rohkem kui 15 aastat kogemust tarkvara äris ja üle poole sellest ajast on ta tegelenud personalitöö süsteemidega. Ta on tarkvarakonsultatsiooni firma Business Software Partner asutaja.

Loe edasi...

LOE TASUTA PEATÜKKI!
Jaemüügi hind kodulehel: 
27 € + KM 9%

Lisandub Kohaletoimetamise tasu
 
* * *  HRConf-il on õigus hindu muuta * * *

Toetajatele:

Tahad jagada oma kogemusi ning toetada raamatu järgmiste versioonide väljaandmist? Võta meiega ühendust ning uuri toetusvõimaluste kohta.

Lisainfo: Karl Laas |  
karl@hrconf.com | +372 53468213