Kommenteeri

Mis on uut 2014 HRCONF-il?

 
Eelmisel aastal toimus esimene personaliarenduse ja HR süsteemide konverents ja mess. Osales kokku 127 külalist, 27 esinejat pidas kokku 23 ettekannet ning messil osales 13 partnerit.

Vaata eelmise aasta külastajakogemust:

 
Saime ennekõike väga positiivset tagasisidet ürituse kontseptsiooni kohta - tõepoolest, personaliarendusele ja juhtimisele keskendunud üritust, kus saab näha ka valdkonnas pakutavaid erinevaid tooteid, ei ole senini Eestis toimunud. Meie usume, et tootetutvustuste viimine kahele päevale teeb kasutajatele lihtsamaks toodete valiku ning võrdluse. Taoline korraldus võimaldab ka lahenduste pakkujatel korraga suuremale hulgale potentsiaalsetele klientidele tooteid tutvustades aega kokku hoida.

Loomulikult saime ka kriitikat. Peamine kriitika seisnes selles, et tihe ja sisuline programm ei lasknud piisavalt tutvuda messialal oma lahendusi pakkuvate ettevõtetega ja inimestega suhelda. Selle vea parandame. Teiseks mainiti, et oleks võinud eraldi tähelepanu pöörata ka avaliku sektori organisatsioonidele. Ka selle vea parandame käesoleval aastal.

Suhtluse hõlbustamiseks teenusepakkujate ja partnerite vahel toimub sellel aastal messi raames teenusepakkujate kiirkohting huvitatud ettevõtetega.  Teenuse ostjatel võimaldab see saada kiire ülevaate pakutavatest lahendustest ja soovi korral huvitavate ettevõtetega edasi rääkida. Ettevõtetel on enesetutvustuseks aega 5 minutit.

Sellel aastal valitud innovaatiivne asukoht MEKTORY innovatsioonikeskus võimaldab lisaks ettevõtjatel ja teenuse partneritel pidada omavahelisi privaatseid kohtumisi või tootetutvustusi. MEKTORY ja meie üritus on selleks ideaalne koht.

Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) peadirektor Elmar Vaher räägib ameti ees seisvatest väljakutsetest seoses personalipoliitikaga, tutvustatakse ka PPA sisevärbamise süsteemi "Tõnnivakk". Saame teada, kuidas arendab ja planeerib oma personali avalik teenistus.

Toome sisse ka juhtide kogemuse inimeste arendamisel ning selle, kuidas erinevad organisatsioonid on oma arendussüsteeme juurutanud.

Spetsialistidele (HR analüütikud) pakume sellel aastal mitut maiuspala. Erinevad organisatsioonid ja eksperdid jagavad oma kogemusi personalihindamise andmestike ühtlustamisel ja töötlemisel. Mida hakata peale näiteks 5000 inimese arenguvestluste tulemustega? Kuidas koondada 3000 töötaja koolitusandmed ning kuidas neid edasi kasutada?

Suhtluse hõlbustamiseks pakume esimesel päeval ka õhtust sisukat programmi. Lisaks on veel varuks mõnigi üllatus seoses esinejatega.

Pane ennast juba praegu kirja konverentsi infovoogu ja ole kohal!
Soovita meid ka sõbrale SIIT!

Kohtumiseni HRCONF 2014!

Pilte ja meenutusi eelmisest aastast leiad SIIT!

Lisa kommentaar

Email again: