Kommenteeri

Kairi Pauskar ja Sergei Anikin teemal: "Personalitöö väljakutsed Start-up turbulentsis – Transferwise ja Pipedrive näitel."

Kairi Pauskar - TransferWise HR architect.
Kairi on IT taustaga personali professionaal. Peale ülikooli lõpetamist töötas ta tarkvaraarenduse projektijuhina CodeWiseris ja Webmedias. Webmedias tuli ka suur muutus eriala osas. Projektijuhtimine asendus personalijuhtimisega. 7 aastat Webmedias andis talle suurepärase kogemuse, kuidas ehitada tugevat ja väärtustel põhinevat organisatsiooni. Täna kuulub Kairi TransferWise personalitiimi, kus saab anda oma panuse, et TransferWise oleks esimene valik tööandjana nende valdkonna talentide jaoks ning kus juba olemasolevad talendid tahaksid igal hommikul tööle tulla ning ühiselt finantsmaailma paremaks muuta.


Sergei Anikin -
VP of Engineering Pipedrive’is.
Sergei vastutuse alla kuuluvad arenduse ja infrastruktuuri osakonnad. Enne Pipedrive’i töötas Serge Skype’is üle 7 aasta täites seal arhitekti ja tiimi juhi rolle. Karjäär sai alguse aga Hansapanga IT’s kus Sergei alustas Internetipanga arendajana ning täitis 8 aasta jooksul nii tiimijuhi kui ka arendusosakonna juhi rolle.

Ettekandes keskenduvad Kairi ja Sergei küsimustele:

 - Mida teha selleks, et talendid tahaksid meiega liituda ja jääda?
- Kuidas hoida ettevõtte kultuuri ja meie tunnet tohutu kasvu tingimustes?
- Milline on startup-i töötaja DNA ehk mis tagab töötaja edu startupis?

Lisa kommentaar

Email again: