Filtreeri postitusi

HR Tech valdkonna sündmused Euroopas 2017

Panime kokku nimekirja Lääne-Euroopa HRTech üritustest, mille külastamist võiks kaaluda. Siin toodud list ei ole kaugeltki mitte ammendav. Küll oleme enamustel siin toodud üritustel ka ise osalenud ning võime anda täiendavaid kommentaare.
(HRTech Amsterdam)
Loe lisaks

Palga, tööaja ja värbamise tööriistad uuringu järgi

Need, kes on lugenud üldist kokkuvõtet uuringust HRConf sellest artiklist teavad, et uuringus osalesid enamasti keskmised ja suured ettevõtted: ainult 16,3% ettevõtteid oli suuruses kuni 50 töötajat. Kõige suurem grupp olid ettevõtted suuruses 51-200 töötajat (34,9%). 201 kuni 500 töötajat ning need, kellel on üle 500 töötaja olid vastavalt 25,6% ja 23,3%. Kokku uuringus osales 103 vastajat.

Loe lisaks

Eesti personalijuhtimise tarkvarad 2016

Oktoobris 2016 viisime läbi suure Eesti personalijuhtimise tarkvarade uuringu. See artikkel tutvustab uuringu tulemusi ja järgneva paari nädala jooksul saate lugeda ka täpsemaid sisukokkuvõtteid erinevate personalivaldkonna tööriistade kohta. Kuid praegu aga, loe edasi....
Loe lisaks

HR tarkvara vana kala - Persona

HRConf on keskendunud erinevate personalitöö valdkonna lahenduste tutvustamisele. Üks esimesi Eestis kasutatavaid SaaS lahendusi personali haldamiseks ja arvestuseks on Persona V3. Uurime Persona tegijatelt, milles nemad ise oma tugevusi ja eeliseid näevad.
Lahendustest nagu Persona, nende eelistest ja võrdlemisest teiste süsteemidega, tuleb juttu ka HRConf värskel koolitusel:  HR Infotehnoloogiad: Rakendamine ja valik.  

Loe lisaks

Arhiiv